Підстави оскарження постанови про адміністративне правопорушення водіями!

image.jpegЗ плином часу ,та нових реформ МВС ,багато водіїв натрапляють на ті ж самі граблі ,у зв'язку з не знанням законодавства!
В цій статті хочу розповісти вам про оскарження постанови про адміністративне правопорушення водіями Транспортних засобів(далі ТЗ).

Моделюємо ситуацію:
Наприклад водій керуючи ТЗ проїхав перехрестя вулиць на мигаючий зелений сигнал світлофору,але інспектор патрульної поліції зупиняє громадянина і обвиняє останнього в порушенні п 8.7.3(є) ПДРУ ,проїзд на забороняючий сигнал світлофору (червоний),тепер питання :"як громадянин може захистити себе від свавілля поліцейського?"

1.Обовязково вмикайте відеореєстратор,якщо він є при дорожньому русі ,щоб показати інспектору докази своєї невинуватості.
2.Якщо камери немає,і інспектор відкриває провадження то ви повинні уважно слідкувати за інспектором,перед відкриттям провадження поліцейський повинен вас ознайомити зі статтями 63 КУ, ст 268,307-308,287-289 КУпАП
3.Якщо інспектор вас не ознайомив зі статтями і почав складати постанову ,то це перша ознака порушення адміністративного процесу ,така постанова підлягає оскарженню.
4.Згідно зі ст .251,268 КУпАП інспектор повинен ознайомити вас з доказами,тобто довести вам вашу вину,якщо він цього не зробив ,то це також безпідставно винесена постанова.
5.У вас також є право написати клопотання інспектору про розгляд справи в іншій області,по місцю прописки,або прохати про допомогу адвоката ,чи фахівця в галузі права.
6.Якщо є підстави для оскарження постанови ,то у вас буде 10 днів для оскарження останньої до відповідних органів:

А)вищестоящого органу МВС (адмін. Практика Управління патрульної поліції відповідного міста)
Б)районний суд

Данна стаття не закликає водіїв порушувати ПДР,знаючи що вони не будуть накачані по закону,ця стаття написана для того щоб підняти рівень правових знань як водіїв ,так і інспекторів,адже якщо всі будуть виконувати свої обов'язки згідно чинному законодавству ,то це пряма дорога до злагоди та зменшення конфліктів на дорогах .
Еще записи
Вилучення земельної ділянки для ведення садівництва як перший крок її приватизації
В процесі реалізації конституційного права на землю громадянам нерідко доводиться ...
Пам’ятка. Які документи потрібні для приватизації.
З 90-х і до сьогодні, актуальним для громадян України залишається запитання приватизації ...
Встановлення факту народження дитини на тимчасово окупованій території України
Збройний конфлікт в Україні на територіях Донецької та Луганської областей триває ...
Возврат или обмен товара, приобретенного в интернет-магазине
Каждый из нас хотя бы раз заказывал товар в интернет-магазине и не всегда в полной мере ...