Потребуєте юридичної допомоги онлайн? На Lawyer.ua завжди раді допомогти!

Потребуєте юридичної допомоги онлайн? На Lawyer.ua завжди раді допомогти!
Ситуацій, коли нам може знадобитися допомога досвідченого юриста, в житті предостатньо − це і розірвання шлюбу, і оформлення спадщини, і спірні питання, що випливають з цивільних правовідносин та інше. У той же час, серед згаданого є правові питання, вирішення яких не вимагає особистої фізичної присутності юриста або адвоката. Їх з легкістю можна вирішити дистанційно. Юридична допомога онлайн − відмінний спосіб вирішення проблеми якісно, ​​оперативно і зручно, не призначаючи зустрічі адвокату. Завдяки активному розвитку сучасних IT-технологій задати питання юристу онлайн може кожен бажаючий, всього лише маючи при собі пристрій, підключений до мережі Інтернет, наприклад, мобільний телефон, планшет, ноутбук або стаціонарний комп'ютер.Юридична допомога − поняття, що підлягає широкому тлумаченню. Воно включає в себе цілий ряд можливих дій, спрямованих на захист прав і законних інтересів клієнта, роз'яснення тих чи інших юридичних нюансів, представництво інтересів, ведення супроводу, аналіз документів та ін. Онлайн послуги також багатогранні.Види юридичної допомоги онлайн


Як ми вже згадували, онлайн послуги юристів можуть бути різними і не обмежуються стислою консультацією з того чи іншого правового питання. Так, до видів юридичної допомоги онлайн можна віднести наступне:

1. Професійна консультація юриста або адвоката. Ця послуга полягає в аналізі юридичного питання, що вас цікавить, або конфліктної ситуації з метою пошуку оптимальних шляхів їх вирішення. Консультація юристів онлайн − найбільш поширена з послуг, що здійснюються юристами за допомогою мережі Інтернет. Консультація може бути різних типів і обсягів, що залежить від складності питання, яке підлягає вирішенню (аналізу). Відповідь клієнту може бути надано в усному (за допомогою, наприклад, Скайпу − за попередньою домовленістю з юристом), друкованому вигляді або в листуванні в чаті та іншими засобами зв'язку.

2. Юридичний аналіз документа. Така послуга найбільш затребувана як захід, що передує створенню нових суб'єктів господарської діяльності (аналіз статутних документів), оформлення різного роду цивільних правовідносин (аналіз заповітів, договорів, звернень, заяв), проведення операцій, укладання договорів.

3. Документальний юридичний аналіз діяльності підприємства − юридичний аудит. Надавши необхідний пакет документів, ви можете задати питання юристу онлайн щодо правомірності здійснення тих чи інших дій з боку керівництва підприємства, окремих його співробітників, замовити перевірку діяльності суб'єкта господарювання на предмет відповідності до вимог трудового, господарського, кримінального та інших видів законодавства.

4. Складання юридично значущих документів, в тому числі процесуальних. Якщо ви вирішили звернутися до суду чи інші держоргани за захистом своїх прав і законних інтересів або маєте потребу в складанні документа (наприклад, клопотання) в рамках кримінального процесу, а може вирішили зробити яку-небудь угоду і вам дійсно потрібен надійний, не шаблонний проект договору − юристи онлайн завжди з радістю допоможуть вирішити будь-яке із зазначених питань. Все, що вам залишиться зробити в подальшому − роздрукувати складений професіоналом і відправлений вам по електронній пошті або будь-яким іншим зручним для вас способом документ і подати його до відповідного органу.

Портал Lawyer.ua є онлайн майданчиком, де свою професійну діяльність здійснюють юристи з усіх куточків країни. Високий рівень кваліфікації юристів порталу перевіряється адміністрацією сайту при первинній реєстрації фахівця.Пошукова система сайту влаштована таким чином, що кожен потенційний клієнт має можливість підібрати юриста, який відповідав би його особистим вимогам щодо досвіду та стажу роботи, освіти, віку, регіону проживання, напрямків спеціалізації.

Як замовити юридичну допомогу онлайн?

Для замовлення послуги юридичної допомоги онлайн у конкретного юриста порталу Lawyer.ua вам необхідно перейти на його особисту сторінку. Для цього підведіть курсор до блоку з ім'ям і прізвищем претендента і натисніть на нього. Списки юристів, які підходять вам по території здійснення діяльності або за спеціалізацією, можна проглянути, вибравши на карті, що знаходиться на головній сторінці сайту, потрібний вам регіон або основну спеціалізацію юриста (кримінальне право, трудове право, корпоративне право і т.д.).В особистому листуванні з фахівцем ви зможете детальніше обговорити питання співпраці і оплати. Ви також зможете встановити контакт за допомогою інших засобів зв'язку − Скайпу, телефону.Якщо ви потребуєте юридичної консультації загального характеру, питання юристам онлайн на порталі Lawyer.ua можна задати, використовуючи для цього загальну форму звернення, розташовану на головній сторінці сайту. Питання, поставлене вами в цій формі, буде видно кожному юристу і адвокату порталу, і кожен зможе відгукнутися на ваше прохання про допомогу.

Юридична допомога онлайн: переваги і гарантії якості

Історично так склалося, що майже всі послуги ми з вами замовляємо і отримуємо виключно в особистому спілкуванні з майстром: ремонт взуття − у шевця, підтягування шкільних предметів − у вчителя-репетитора на дому. Тому замовлення юридичних послуг в режимі онлайн досі залишається під сумнівом у більшості навіть молодих людей просунутого IT-покоління. Аналогічні випробування свого часу пройшла система онлайн-покупок і інтернет-магазинів. Тільки шляхом неймовірних зусиль, прикладених для розвитку бізнесу і завоювання довіри клієнтів, їм вдалося міцно вкоренитися на ринку товарів і скласти відчутну конкуренцію своїм стаціонарним «цегляним» колегам. Ситуація з онлайн послугами юристів на сьогоднішній день схожа. Однак побоюватися цього «нового» все ж не варто. Ви обов'язково зміните свої погляди, розгледівши переваги отримання юридичних послуг онлайн. Отже, подивимося ...

1. Використовуючи професійні авторитетні майданчики і портали, такі як Lawyer.ua, ви можете бути впевнені у високому рівні кваліфікації юристів, які співпрацюють з ними.

2. Діюча система відгуків допоможе вам зрозуміти, якої якості і рівня послуги надає той чи інший юрист, наскільки він відповідальний, пунктуальний, професійний і порядний. Крім того, можливість ділитися враженнями від співпраці з конкретним юристом змушує останнього проявляти особливу турботу про підтримку власного авторитету серед клієнтів і утримує від можливого ухилення від виконання зобов'язань.

3. Укладаючи договір з юристом порталу Lawyer.ua, ви погоджуєтеся з тим, що такий договір буде визнаний публічною офертою, а, значить, буде тягти за собою відповідні правові наслідки, в тому числі в разі порушення його умов або їх невиконання. Таким чином, і ви, і друга сторона договору − юрист або адвокат, отримуєте певні правові гарантії на випадок виникнення спору.

4. Можливість широкого вибору з цілого ряду кандидатів. Портал пропонує понад 1500 юристів і адвокатів до співпраці. До якого з них звернутися − вирішуєте ви. Але вибір, погодьтеся, вражаючий. Жодне місто і населений пункт не зможе надати такої кількості професіоналів з переконливим портфоліо і можливості вибирати фахівців з усіх регіонів країни. На Lawyer.ua це можливо.

5. Мінімальні витрати часу і широкий географічний діапазон. Для отримання консультації або здійснення замовлення тієї чи іншої послуги вам не потрібно завчасно записуватися на прийом, шукати офіс юриста, подовгу сидіти або стояти в черзі. Зв'язатися з юристом можливо з будь-якого місця, де є доступ до Інтернету, і де ви перебуваєте в конкретний момент часу, а також в будь-який зручний для вас час (більш детальну інформацію про правила вибору на порталі юриста онлайн (Україна, регіони) щодо його географічного розташування і місця здійснення професійної діяльності ви зможете дізнатися з нашого наступного матеріалу).

6. Оплата послуг юриста може проводитися також, не виходячи з дому, за допомогою інтернет-банкінгу.Підбиваючи підсумок, відзначимо, що основною прерогативою юридичної онлайн допомоги є її оперативність. Якщо ви зіткнулися з ситуацією, яка вимагає негайного вирішення, оптимальним вибором стане звернення до юриста онлайн. Поставивши запитання адвокату і отримавши моментальну відповідь на нього, можливо, ви і не зможете в корені вирішити всі юридичні питання, однак дізнаєтеся, що саме слід робити в тій чи іншій ситуації, а від чого потрібно утриматися. Своєчасна компетентна порада фахівця допоможе уникнути помилок, які можуть мати фатальне значення для вирішення справи в подальшому.

Отже, якщо вам знадобилася допомога юриста − не втрачайте свій дорогоцінний час і сили на його пошуки, скористайтеся послугами професійних правників та адвокатів на порталі Lawyer.ua прямо зараз. Ми переконаємо вас в тому, що зручність і якість цілком сумісні!

Lawyer.ua − надійна юридична допомога, на яку можна розраховувати в будь-який час!

МНЕНИЯ ЭКСПЕРТОВ