Для того, щоб продавати слабоалкоголку потрібна ліцензія

slaboalkogoln_-napo_.jpg
Як відомо з 1 липня 2015 року підприємці, що здійснюють оптову та роздрібну торгівлю алкогольними напоями повинні придбати ліцензію для продовження своєї діяльності. Однією із новинок цих змін стало віднесення пива до розряду алкогольних напоїв, отже і на продаж пива також потрібна ліцензія. У податківців запитали, чи потрібно придбавати ліцензію для торгівлі слабоалкогольними напоями, такими, як «Лонгер», «Джин-Тонік», «Бренді-Кола» та «Ром-Кола».
Податківці визначили, що для продажу таких саме слабоалкогольних напоїв придбавати ліцензію також потрібно, як і для продажу пива чи інших алкогольних виробів. Працівники фіскальної служби пояснили це тим, що відповідно до ст. 1 Закону України від 19 грудня 1995 року N 481/95-ВР "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" алкогольні напої - продукти, одержані шляхом спиртового бродіння цукровмісних матеріалів або виготовлені на основі харчових спиртів з вмістом спирту етилового понад 1,2 відсотка об'ємних одиниць, які зазначені у товарних позиціях 2204, 2205, 2206, 2208 згідно з УКТ ЗЕД, а також з вмістом спирту етилового 8,5 відсотка об'ємних одиниць та більше, які зазначені у товарних позиціях 2103 90 30 00, 2106 90 згідно з УКТ ЗЕД.
А згідно законодавства, слабоалкогольні напої - це алкогольні напої з вмістом етилового спирту від 0,5 до 8,5 % об'ємних одиниць та екстрактивних речовин не більш як 14,0 г на 100 куб. см, виготовлені на основі водно-спиртової суміші з використанням інгредієнтів, напівфабрикатів та консервантів, насичені чи ненасичені діоксидом вуглецю.
Таким чином, податківці дійшли висновку, що слабоалкогольні напої - це ті ж алкогольні напої, тому і для їх продажу необхідно мати ліцензію, зокрема для торгівлі такими напоями, як «Лонгер», «Джин-Тонік», «Бренді-Кола» та «Ром-Кола».
Еще записи
УПРАВЛІННЯ БЛАГОДІЙНИМИ ЕНДАВМЕНТАМИ
Є в українській мові цікаве слово «ендавмент», запозичене з англійської та означає ...
ЩО ТАКЕ БЛАГОДІЙНА ПОЖЕРТВА?
Продовжуючи тему благодійності, хочу висвітлити питання благодійної пожертви та ...
БЛАГОДІЙНІСТЬ В УКРАЇНІ: З ЧОГО ПОЧАТИ?
Згідно інформації Національного інституту стратегічних досліджень станом на квітень 2019 ...
Державна допомога при народженні дитини
До нас звернулася одинока мати, яка народила дитину, відомості про що зазначені, ...