Кожен із нас рано чи пізно задумується про купівлю власного житла. Ринок нерухомості ділиться на вторинний та новобудову, остання, звичайно, більш популярна, а її покупка більш ризикована. Купити новеньку квартиру у новому житловому комплексі зі стоянкою для машин, газоном у дворі, новеньким дитячим майданчиком від популярного забудовника чи не мрія!
Покупка житла це фінансово та юридично значуща подія, саме тому існує ряд ризиків, які несе покупець. Для впевненості та уникнення обману виникає необхідність скористуватися послугами юриста, який перевірить документи, виявить та попередить так звані «підводні камені», щоб Клієнт віддавши всі свої заощадження міг спати спокійно.
Короткий перелік моментів на які слід звернути увагу:
- Іпотека (нерідко забудовники беруть кредит у банку для будівництва, а на об’єкт обтяження накладається обтяження, що вразі невиконання забудовником своїх обов’язків перед банком, може призвести до відібрання банком такого об’єкта).
- Арешти (що робить неможливим продаж квартири, арешти також можуть бути на земельній ділянці, що може свідчити про спірність набуття у власність або володіння).
- Судові спори (чим більше судових суперечок у забудовника тим менша до нього довіра, а якщо судовий спір ведеться щодо об’єкта в якому ви вирішили придбати квартиру, можливо варто пошукати іншого забудовника).
- Наявність податкових зобов’язань (боргів) (може привести до податкової застави, що також може унеможливити продаж).
- Наявність речових прав третіх осіб (це більше стосується вторинного ринку, такими третіми особами можуть бути малолітні, недієздатні особи, одне з подружжя та ін., що є підставою, в майбутньому, для визнання недійсним договорів купівлі-продажу).
- Належно оформлені документи (перевіряти слід навіть генеральні довіреності на продаж нерухомого майна, непоодинокі випадки підробки бланків).
Це лиш приблизний перелік причин чому вам слід скористатися послугами досвідченого юриста. Юристи нашої компанії зроблять все можливе, щоб ваша покупка не принесла вам неприємних сюрпризів. Проблему краще виявити та попередити. А ніж потім вирішувати!

Архив

«  
Октябрь 2020
  »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31