Андрій Длігач висвітлить ведення бізнесу майбутнього під час сесії 1 Форуму «Адвокатура. Формула успіху»

Андрій Длігач висвітлить ведення бізнесу майбутнього під час сесії 1 Форуму «Адвокатура. Формула успіху»
Як зробити так, щоб ваша компанія не лише витримала краш-тест майбутнім, але й використовувала зміни як потужну перевагу?

В наш час правила гри змінюються надзвичайно стрімко, і багато підприємців занепокоєні тим, як «‎зловити хвилю». Адже бізнесу необхідно адаптуватись до нових технологій та соціальних змін, аби уникнути ризику банкрутства. В свою чергу, запорукою успіху стане вдала та дієва бізнес-стратегія, яка буде враховувати ці фактори.

Генеральний директор групи компаній Advanter Group Андрій Длігач розповість про те, як вижити і адаптуватися до швидких змін на ринку, використовуючи їх для власного розвитку під час сесії 1 Форуму «Адвокатура. Формула успіху», який відбудеться 27 вересня 2019 року в IQ Business Center.

Досвід стратегічного управління та роботі в маркетингу понад 20 років, дозволить пану Андрію фахово та цікаво розказати про перспективи бізнесу на найближчі роки. Пан Длігач викладає в ряді університетів і бізнес-шкіл Східної Європи, виступає як економічний експерт і футуролог на телебаченні, є учасником робочих груп по розробці експортної стратегії, податкової реформи та по формуванню політик у сфері розвитку економіки України.

Не впустіть можливість послухати доповідь та задати питання провідному спеціалісту вже цієї осені.

Кількість місць у залі обмежена.

Програма та реєстрація https://bit.ly/2KFfbOK