Новости

Андрій Длігач висвітлить ведення бізнесу майбутнього під час сесії 1 Форуму «Адвокатура. Формула успіху»

Андрій Длігач висвітлить ведення бізнесу майбутнього під час сесії 1 Форуму «Адвокатура. Формула успіху» Як зробити так, щоб ваша компанія не лише витримала краш-тест майбутнім, але й використовувала зміни як потужну перевагу?

В наш час правила гри змінюються надзвичайно стрімко, і багато підприємців занепокоєні тим, як «‎зловити хвилю». Адже бізнесу необхідно адаптуватись до нових технологій та соціальних змін, аби уникнути ризику банкрутства. В свою чергу, запорукою успіху стане вдала та дієва бізнес-стратегія, яка буде враховувати ці фактори.

Генеральний директор групи компаній Advanter Group Андрій Длігач розповість про те, як вижити і адаптуватися до швидких змін на ринку, використовуючи їх для власного розвитку під час сесії 1 Форуму «Адвокатура. Формула успіху», який відбудеться 27 вересня 2019 року в IQ Business Center.

Досвід стратегічного управління та роботі в маркетингу понад 20 років, дозволить пану Андрію фахово та цікаво розказати про перспективи бізнесу на найближчі роки. Пан Длігач викладає в ряді університетів і бізнес-шкіл Східної Європи, виступає як економічний експерт і футуролог на телебаченні, є учасником робочих груп по розробці експортної стратегії, податкової реформи та по формуванню політик у сфері розвитку економіки України.

Не впустіть можливість послухати доповідь та задати питання провідному спеціалісту вже цієї осені.

Кількість місць у залі обмежена.

Програма та реєстрація https://bit.ly/2KFfbOK
Мнения экспертов
Мнения экспертов
Колесников Владислав Державна допомога при народженні дитини
Колесников Владислав Тихий час або комендантська година
Колесников Владислав Обов’язок дітей утримувати своїх батьків
Колесников Владислав Як проголосувати НЕ за місцем реєстрації
Колесников Владислав Про це не говорять: Легалізація проституції в Україні
Колесников Владислав Регулювання сімейних відносин. Особливості реєстрації шлюбу до ...