Дайджест Lawyer.ua 21.02.18-27.02.18

Дайджест Lawyer.ua 21.02.18-27.02.18

Шановні користувачі порталу Lawyer.ua !

Минулого тижня у нас знов був не дуже приємний інфопривід - це масове отруєння киян в мережі ресторанів “Євразія”, улюблена багатьма Філадельфія відправила на лікарняне ліжко п’ятьох людей. Ми зі свого боку розповідали, що робити, якщо ви отруїлися в ресторані, як відшкодувати матеріальні та моральні збитки.

Підняти тему спадщини нас наснажила одна з клієнток, з якою трапилася дуже неприємна історія - родичі поділили спадок без неї. Довести свою правоту та повернути майно, що належить по праву, не так просто, але за підтримки досвідченого адвоката цілком можливо!

З майбутніми бізнесменами ми трохи помріяли про майбутнє і намріяли копі-центр - швидкий і демократичний старт-ап. А з громадянами ми багатіли думкою про справжню правову державу… Цікаво, з чого вона починається?

На вихідних громада Lawyer.ua милувалися немовлятами, які, до речі, всі представники юридичних професій, та займалася математикою із правовим присмаком.


Що цікавило клієнтів порталу:

- як розраховується сума аліментів, якщо платник оформлений на мінімальну заробітну плату;

- що робити, якщо кредит перерахували, а дзвінки з погрозами продовжуються;

- які нюанси можуть виникнути під час купівлі нерухомості на вторинному ринку;

- що робити, якщо співвласник квартири не сплачує за комунальні послуги;

- деталі звільнення "за згодою сторін" - права та обов'язки працівника.


Дякуємо найактивнішим фахівцям цього тижня адвокатам Михайлу Магарському та Ганні Гоголевій, юристам Марині Василець і Роману Качановському.

Lawyer.ua - вирішуйте проблеми юридичним шляхом!