Дайджест Lawyer.ua 21.03.18-27.03.18

Дайджест Lawyer.ua 21.03.18-27.03.18

Шановні користувачі порталу Lawyer.ua !

Минулого тижня ми обговорювали доволі неприємний інфопривід - знущання над дітьми з боку вчителя. В сучасних школах такі випадки не поодинокі, тому батьки повинні знати механізм дій в такій ситуації.

Окрім того, ми знову піднімали питання матерів-одиначок, тому що ця проблема стоїть досить гостро в Україні. Зробити такі висновки ми можемо, враховуючи численні листи, що приходять на Lawyer.ua. Нужденним ми намагаємося допомагати безоплатно і вже активно займаємося пошуками гранду для цієї верстви населення.

Не забули ми цього тижня і про бізнесменів, зокрема про тих, хто збирається відкрити власну піцерію. Це, звичайно, прибуткова справа, проте щоб дістати успіху, треба грамотно організувати робочій процес.

А також ми відзначали День сну, розповідали нашим клієнтам, чому угоди в рамках поталу найнебежпечніші та вивчали трохи дивне законодавство Італії.


Що цікавило клієнтів порталу:

- що робити, якщо колишня дружина не дає спілкуватися з дітьми;

- хто, за законом, повинен платити за ремонт пральної машини - хазяїн чи орендар;

- що робити, якщо одразу після виходу з декрету керівництво безпідставно звільнило;

- як оформити пенсію, якщо немає прописки;

- як діяти, якщо замовник відмовляється платити за вже виконані підрядні роботи.


Як завжди, висловлюємо подяку найактивнішим партнерам проекту - юристам Коломаченко Галині та Курило Володимиру, а також адвокату Анні Гоголевій.

Lawyer.ua - вирішуйте проблеми швидко!