Дайджест: січень

Дайджест: січень

Підбиваємо підсумки першого місяця року - окрім відпочинку, у нас було дуже багато справ. Приміром, ми серйозно зайнялись вивченням квартирного питання. Дуже часто використовують шахрайську схему подвійного продажу квартир, тож ми навчали громадян захищатися від таких нечесних продавців.

Також ми говорили про популярний сьогодні цивільний шлюб. Мораль зі співмешканням вже давно примирилася, а ось право подібні відносини не визнає. Пам’ятаймо, що після закінчення любові, завжди починається поділ майна.

Не забули ми й про орендодавців, які часто нехтують договором оренди, а потім жаліються на недобросовісних квартирантів. Про “чесне слово” можна і забути, а про написане в документі - ні.

Окрім того, ми з головою занурилися в історію і почали вивчати найдивніші судові справи, які знав світ в різні часи. Це і абсурдні Середньовічні суди над тваринами, і жорстокі відьомські процеси, що закінчувалися стратами, і дивні для нашого громадянина судові справи США. Почитайте на нашій сторінці в Facebook - дуже цікаво.

І, звичайно, ми багато шуткували - не можна ж завжди бути серйозним.

Топ-3 кращих фахівців січня за вибором адміністрації

*враховуємо активність, продуктивність та відгуки клієнтів

юрист Ірина Філатова

юрист Семенец Яценко

адвокат Марина Василець


Так тримати!