Новости

Китайських лікарів покарали за селфі під час операції

Китайських лікарів покарали за селфі під час операції

Більше десяти лікарів в китайській провінції Шаньсі отримали адміністративне стягнення за те, що опублікували в соціальній мережі селфі, зроблене в операційній поряд з пацієнтом. Троє з них були звільнені, іншим винесено попередження.

В ході розслідування виявили, що знімки були зроблені 15 серпня 2014 року у лікарні міста Сіань на північному заході Китаю. Фото швидко розповсюдилися в китайських соціальних мережах і викликали хвилю незадоволення з боку громадян.

Один з користувачів популярного в Китаї мікроблога Sina Weibo, в профілі якого зазначається, що він хірург, прокоментував даний інцидент вказавши, що розуміє колег. На його думку, після успішного завершення операції лікарі можуть бути щасливіші, ніж близькі пацієнта. Зважаючи на це можна зрозуміти поведінку лікарів.

Однак більша частина людей, які ознайомилися з селфі китайських лікарів, вважають, що з професійної точки зору їх вчинок є недопустимим, в тому числі і тому, що вони не мають права знімати марлеві повязки в операційній і фотографувати пацієнтів.

Цього року за пристрасть до селфі поліція Іспанії розшукувала чоловіка, який зробив знімок на фоні розлючених биків під час традиційного забігу тварин на щорічному святі Сан-Фермін у місті Памплона. За законами міста, учасникам забігу заборонено несанкціоноване використання будь-яких записуючих пристроїв. Порушнику загрожує штраф у розмірі трьох тисяч євро. Даних про те, чи чоловіка знайшли поки що немає.

 

Джерело: РАПСИ

Мнения экспертов
Мнения экспертов
Колесников Владислав Як проголосувати НЕ за місцем реєстрації
Колесников Владислав Про це не говорять: Легалізація проституції в Україні
Колесников Владислав Регулювання сімейних відносин. Особливості реєстрації шлюбу до ...
Колесников Владислав Як виникає право власності
Сапронова Марина НОТАТКИ ДЛЯ ІНОЗЕМНИХ ІНВЕСТОРІВ
Ирклиенко Андрей Конституционная Жалоба как право на пересмотр дела по исключительным ...