Новости

“Лідерами не народжуються, для цього потрібно постійно підтримувати та розвивати свій потенціал”

“Лідерами не народжуються, для цього потрібно постійно підтримувати та розвивати свій потенціал”

Про юридичні статті, грамотне створення іміджу в соціальних мережах, про самовдосконалення і його небхідність, про амбіційні плани на 2018 рік, а також про рецепт успіху для юристів, що мріють стати успішними - говоримо з партнером Lawyer.ua, юристом з міста Дніпро Владиславом Колесниковим.

Владислав став для нас взірцем сучасного юриста - професіонал високого класу, активний громадський діяч, талановитий автор юридичних статей, що зайняли достойне місце в нашому блозі. Попри все це він не збирається зупинятися і постійно займається саморозвитком. Каже, що гарний юрист обов’язково повинен бути обізнаним. У пана Колесникова чималий перелік вимог до сучасного юриста-фахівця, але не станемо забігати наперед і почнемо нашу бесіду… з творчості.

Lawyer.ua: Владислав, ви приєдналися до порталу Lawyer.ua відносно недавно і вже встигли себе зарекомендувати не тільки як юрист, але і як автор, ставши активним учасником нашого юридичного блогу. Як часто ви пишете професійні статті? Де ще можна ознайомитися з вашими публікаціями?

В. Колесников: Мені щодня доводиться стикатися з різноманітними життєвими ситуаціями, які потребують правового вирішення. Деякі є повсякденними, а деякі - незвичними і такими, що потребують значної уваги, якісного врегулювання. Саме про такі справи я і пишу статті, але лише після того, як їх вдалося довести до логічного завершення. Професійні статті пишу регулярно. Наприклад, після надходження певної кількості схожих за типом звернень, коли розумію що питання стосується широких верств населення і потребує висвітлення. Часто це підбиття підсумків позитивно вирішених питань з інструкцією, як правильно діяти у відповідній ситуації - така пам'ятка може стати у нагоді. А іноді просто за настроєм - можу прокинутися вночі і написати цікаву на мій погляд статтю.

З моїми публікаціями можна ознайомитись в друкованих засобах масової інформації, на офіційних сайтах органів місцевого самоврядування та органів державної влади, сайті Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Дніпропетровській області.

Lawyer.ua: Ви займаєте активну громадську позицію. Чи підтримуєте ви свій імідж в соціальних мережах? Яким чином і яка мета цього?

В. Колесников: Безперечно підтримую. Я активний користувач мережі Facebook, де маю офіційний аккаунт, який щодня оновлюється свіжими новинами про мою діяльність. Я вважаю це важливим елементом професійної діяльності громадського діяча, оскільки це дозволяє іншим тримати руку на пульсі подій та значно підвищує рівень інформативності зацікавлених у цьому осіб.

Lawyer.ua: Яким чином ви працюєте над своїм професійним та особистим розвитком?

В. Колесников: Постійно займаюсь саморозвитком, як професійним, так і особистим. Лідерами не народжуються, для цього необхідно постійно підтримувати і розвивати свій потенціал, навчатися новому, безперервно отримуючи знання та навички. Якщо зазирнути до біографії видатних людей, вони ніколи не полишали навчання. До речі, у мене вдома можна знайти безліч книжок про таких людей. Окрім літератури, займаюсь активним навчанням - цьогоріч отримав диплом магістра Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, пройшов курс навчання у Школі лідерства, Школі громадської дії. На майбутній рік планую вступити на навчання до Української школи політичних студій, а також пройти стажування в Європарламенті.

Lawyer.ua: Сучасний юрист - якій він? Чи є перелік вимог до нього?

В. Колесников: На мою думку, поняття "юрист" не вимірюється часовим простором. Юрист повинен завжди залишатися наполегливим, рішучим, впевненим та обізнаним. Але конкретні вимоги все ж таки є. Це наявність чітких цілей та завдань, які юрист самостійно ставить перед собою. Якщо виконав всі, значить їх було замало. Справжній успіх здобувається лише в складних умовах, тому іноді доводиться братися за роботу там, де інші лише потискають плечима. Якщо все ж таки говорити про сучасність, правило іти в одну ногу з часом ніхто не відміняв. Тому сучасний юрист повинен використовувати на повну всі доступні технологічні можливості, завдяки яким можна значно зекономити час та багато встигнути. Окрім цього необхідно обов'язково володіти правилами етикету, бути чемним і ввічливим, особливо з жінками. А також бути стильним та витриманим - виключно діловий одяг.

Lawyer.ua: Які кар’єрні плани ви будуєте на 2018 рік?

В. Колесников: На 2018 рік планую багато. Пріоритет - реалізація державної правової політики та реформ Мін'юсту, розвиток системи безоплатної правової допомоги. Загадувати, як завжди, не буду, краще наприкінці року розповім в новому інтерв'ю.

Читайте також: бесіду з найчарівнішим столичним адвокатом Мариною Сапроновою.

Мнения экспертов
Мнения экспертов
Колесников Владислав Як проголосувати НЕ за місцем реєстрації
Колесников Владислав Про це не говорять: Легалізація проституції в Україні
Колесников Владислав Регулювання сімейних відносин. Особливості реєстрації шлюбу до ...
Колесников Владислав Як виникає право власності
Сапронова Марина НОТАТКИ ДЛЯ ІНОЗЕМНИХ ІНВЕСТОРІВ
Ирклиенко Андрей Конституционная Жалоба как право на пересмотр дела по исключительным ...