Новости

RSS
Протягом минулого тижня на нашому порталі ми говорили про встановлення порядку зустрічей батька і дитини, якщо подружжя розлучилося.
Застерігали від інтернет-шахраїв, що вимагають сплачувати штрафи користувачів заборонених російських сервісів.
15 вересня в київському IQ Business Center пройде форум “Формула успіху: стандарти адвокатської діяльності”. Максимально змістовні виступи, практичний досвід, цікаві кейси від досвідчених адвокатів, вчених, експертів з різних сфер юридичного бізнесу, представників НААУ та міжнародних організацій.
Протягом минулого тижня на нашому порталі ми говорили про корупцію та хабарництво в дитячих садках.
Консультували з приводу строків прийняття спадщини та нюансів надання субсидії.
Розглядали проблемні аспекти стягнення аліментів.
Протягом минулого трудового тижня на нашому порталі ми говорили про покупки в інтернет-магазинах, точніше щодо процедур обміну/повернення невідповідних товарів. Надавали рекомендації українським військовослужбовцям щодо отримання грошового забезпечення для своїх сімей.
Уважаемые пользователи Lawyer.ua! За трудовую неделю на нашем портале мы говорили о защите прав арендаторов, в частности о тех случаях, в которых может быть снижена арендная плата.
Обсуждали опасное состояние аварийных хрущевок и подсказывали быстрые способы решения этой проблемы для жильцов.
Советовали, как действовать в случае, если вы оказались в центре неприятной ситуации с авиаперевозчиком (утеря багажа, задержка рейса и т. п.)