Новости

Тепер партнери зможуть поборотися за перші позиції в рейтингу Lawyer.ua

Тепер партнери зможуть поборотися за перші позиції в рейтингу Lawyer.ua

З радістю повідомляємо вам про запуск нового функціоналу на порталі Lawyer.ua - Рейтинг. Це система, яка визначає найактивніших фахівців порталу за категоріями спеціалізації та регіоном в певний період часу. Наш рейтинг є чесним і прозорим - позиції у видачі визначаються кількістю наданих консультацій (зароблених грошей на сайті).

У вас з'явиться можливість запропонувати свої послуги клієнтам за допомогою наших каналів просування: контекстна реклама, спільноти в соціальних мережах, реклама в соціальних мережах, що спрямована і транслюється людям, які потребують правової допомоги.

На даний момент ми активно працюємо над розширенням комунікаційних можливостей порталу і популяризації наших фахівців за допомогою соціальних мереж Facebook, Google+ , Instagram та інших. Ми розміщуємо публікації і замітки з посиланням на особистий профіль фахівця в нашому товаристві та інших дружніх групах, серед більш ніж 13 500 користувачів.

Активізуйтесь у своєму особистому кабінеті, надавайте платні консультації, тим самим підвищуючи свій рейтинг. Будьте в ТОП «КРАЩІ ФАХІВЦІ МІСЯЦЯ» професійної онлайн мережі Lawyer.ua , яка об'єднує юристів і адвокатів з усієї України.