Новости

Тепер партнери зможуть поборотися за перші позиції в рейтингу Lawyer.ua

Тепер партнери зможуть поборотися за перші позиції в рейтингу Lawyer.ua

З радістю повідомляємо вам про запуск нового функціоналу на порталі Lawyer.ua - Рейтинг. Це система, яка визначає найактивніших фахівців порталу за категоріями спеціалізації та регіоном в певний період часу. Наш рейтинг є чесним і прозорим - позиції у видачі визначаються кількістю наданих консультацій (зароблених грошей на сайті).

У вас з'явиться можливість запропонувати свої послуги клієнтам за допомогою наших каналів просування: контекстна реклама, спільноти в соціальних мережах, реклама в соціальних мережах, що спрямована і транслюється людям, які потребують правової допомоги.

На даний момент ми активно працюємо над розширенням комунікаційних можливостей порталу і популяризації наших фахівців за допомогою соціальних мереж Facebook, Google+ , Instagram та інших. Ми розміщуємо публікації і замітки з посиланням на особистий профіль фахівця в нашому товаристві та інших дружніх групах, серед більш ніж 13 500 користувачів.

Активізуйтесь у своєму особистому кабінеті, надавайте платні консультації, тим самим підвищуючи свій рейтинг. Будьте в ТОП «КРАЩІ ФАХІВЦІ МІСЯЦЯ» професійної онлайн мережі Lawyer.ua , яка об'єднує юристів і адвокатів з усієї України.

Мнения экспертов
Мнения экспертов
Колесников Владислав Як проголосувати НЕ за місцем реєстрації
Колесников Владислав Про це не говорять: Легалізація проституції в Україні
Колесников Владислав Регулювання сімейних відносин. Особливості реєстрації шлюбу до ...
Колесников Владислав Як виникає право власності
Сапронова Марина НОТАТКИ ДЛЯ ІНОЗЕМНИХ ІНВЕСТОРІВ
Ирклиенко Андрей Конституционная Жалоба как право на пересмотр дела по исключительным ...