Новости

Тепер партнери зможуть поборотися за перші позиції в рейтингу Lawyer.ua

Тепер партнери зможуть поборотися за перші позиції в рейтингу Lawyer.ua

З радістю повідомляємо вам про запуск нового функціоналу на порталі Lawyer.ua - Рейтинг. Це система, яка визначає найактивніших фахівців порталу за категоріями спеціалізації та регіоном в певний період часу. Наш рейтинг є чесним і прозорим - позиції у видачі визначаються кількістю наданих консультацій (зароблених грошей на сайті).

У вас з'явиться можливість запропонувати свої послуги клієнтам за допомогою наших каналів просування: контекстна реклама, спільноти в соціальних мережах, реклама в соціальних мережах, що спрямована і транслюється людям, які потребують правової допомоги.

На даний момент ми активно працюємо над розширенням комунікаційних можливостей порталу і популяризації наших фахівців за допомогою соціальних мереж Facebook, Google+ , Instagram та інших. Ми розміщуємо публікації і замітки з посиланням на особистий профіль фахівця в нашому товаристві та інших дружніх групах, серед більш ніж 13 500 користувачів.

Активізуйтесь у своєму особистому кабінеті, надавайте платні консультації, тим самим підвищуючи свій рейтинг. Будьте в ТОП «КРАЩІ ФАХІВЦІ МІСЯЦЯ» професійної онлайн мережі Lawyer.ua , яка об'єднує юристів і адвокатів з усієї України.

Мнения экспертов
Мнения экспертов
Ирклиенко Андрей Верховенство Права или Верховенство Закона
Ирклиенко Андрей Что делать если Вашу квартиру затопили соседи сверху?
Колесников Владислав Чи можливо зареєструвати право власності за особою, яка вже померла?
Колесников Владислав Що робити, коли у документах спадкодавця помилка?
Колесников Владислав Особливості виділення земельних часток (паїв)
Колесников Владислав Як зареєструвати своє місце проживання у дачному (садовому) будинку?