ЧАСТО ЗАДАВАЕМЫЕ ВОПРОСЫ (FAQ)

Яка вартість послуг на порталі? Оскільки Lawyer.ua - це платформа для роботи незалежних юристів і адвокатів, вартість послуг визначають самі юристи, а не портал. В середньому первинна консультація коштуватиме від 150 до 300 грн. Розробка алгоритму дій, аналіз і складання документів - від 300 грн. Нагадуємо, що кожен випадок індивідуальний. Ви отримуєте кілька пропозицій від різних юристів і вибираєте слушний варіант.
Як вибрати фахівця? Вся інформація про фахівця міститься в його профілі: стаж роботи, спеціалізації, володіння іноземними мовами, кількість вирішених питань, регіон проживання, фото і відгуки клієнтів, які вже скористалися послугами фахівця. Перейшовши в розділ Рейтинг, ви можете побачити позицію юриста по відношенню до решти фахівців порталу, наскільки він активний і скільком людям надав допомогу. Крім того, у деяких юристів доступна функція "Переговори до моменту оплати". Натиснувши кнопку Переговори, ви можете трохи поспілкуватися з людиною, якій збираєтеся довірити своє юридичне запитання. Часом кількох фраз досить, щоб зрозуміти, чи підходить вам для роботи людина чи ні.
Хто з фахівців потрапляє в розділ "Кращі фахівці"? В даному розділі розміщені фотографії і посилання на особисті кабінети найбільш активних юристів і адвокатів, які закрили за поточний місяць найбільшу кількість угод.
Як поставити юристу персональне запитання? Для початку потрібно вибрати фахівця, з яким хотіли б попрацювати. Для цього необхідно зайти в розділ Наші фахівці і відфільтрувати пошук під себе: кваліфікація (юрист/адвокат), регіон (якщо буде потрібно представництво інтересів або особиста зустріч), спеціалізація, стаж роботи. Вибравши фахівця по заданих параметрах, натисніть кнопку Поставити запитання в особистому профілі юриста. Це запитання буде адресоване конкретній людині, воно більш ніде не опублікується і ніхто його не побачить.
Які види юридичних послуг ви надаєте? Ключова послуга - первинна консультація в режимі онлайн. Крім консультації, фахівці порталу можуть розробити покроковий алгоритм дій для вирішення вашого юридичного питання, перевірити чи скласти документи, представити інтереси в суді та інстанціях або надати юридичний супровід, в тому числі і для бізнесу.
Якщо я перебуваю не в Україні, чи зможу я вирішити своє правове запитання через ваш портал? Портал доступний з будь-якої точки земної кулі. Перебуваючи за межами країни, ви можете отримати кваліфіковану юридичну консультацію в режимі онлайн і навіть замовити рішення проблеми "під ключ". Зверніть увагу, що Lawyer.ua - український портал. Наші фахівці можуть проконсультувати вас тільки з юридичних питань в Україні, але не за кордоном.
Я оплатив послугу, але юрист не відповідає. Що робити? Якщо юрист не відповідає лише кілька годин - не панікуйте, швидше за все, він просто зайнятий і зараз не в онлайн. Якщо мовчання триває більше доби, напишіть адміністрації порталу в форму зворотного зв'язку або на inform@lawyer.ua. Ми зв'яжемося з юристом і нагадаємо йому про його зобов'язання перед вами.
Юрист надав неповну консультацію. Що робити? Для початку повідомте про своє невдоволення юриста, оскільки діалог закрити можете тільки ви. Якщо юрист переконаний, що консультація повна, повідомте адміністрацію порталу в формі зворотного зв'язку або на inform@lawyer.ua. Ми зв'яжемося з юристом і нагадаємо йому про його зобов'язання перед вами.
Чому я не можу просто залишити номер телефону, а не описувати своє запитання на порталі? Правилами порталу заборонено залишати особисті дані. Якщо ви спілкуєтеся з фахівцем поза порталом, ми не несемо відповідальність за якість наданих послуг і не можемо виступити арбітражем між вами і фахівцем при виникненні суперечливих ситуацій. Також настійно рекомендуємо перераховувати гонорар фахівця тільки через механізм порталу. Така транзакція абсолютно безпечна і контролюється адміністрацією порталу.