Завдяки активному розвитку Інтернет-технологій, будь-які послуги стало можливим замовити у фахівця, не виходячи з дому чи офісу. Юридична діяльність не стала винятком.

" />

Потребуєте екстреної юридичної допомоги? Адвокат або юрист онлайн − професійне вирішення ваших проблем!

Потребуєте екстреної юридичної допомоги? Адвокат або юрист онлайн − професійне вирішення ваших проблем!

Потребуєте екстреної юридичної допомоги? Адвокат або юрист онлайн − професійне вирішення ваших проблем!

Завдяки активному розвитку Інтернет-технологій, будь-які послуги стало можливим замовити у фахівця, не виходячи з дому чи офісу. Юридична діяльність не стала винятком. Тепер зовсім не обов'язково витрачати дорогоцінний час на пошук професійного правознавця, вулицю за вулицею прочісуючи рідне місто або телефонуючи до знайомих і друзів із проханням порекомендувати надійного служителя Феміди. Не потрібно заздалегідь записуватися на прийом до досвідченого юриста чи адвоката, просиджувати годинами у його офісі, а, забувши вдома один з важливих документів, − переносити візит. Будь-яку юридичну проблему вам допоможе вирішити юрист або адвокат онлайн, консультація якого успішно впишеться у ваш щоденний графік, яким би напруженим він не був!

Спокійно, нікуди не поспішаючи, сидячи в улюбленому домашньому кріслі або перебуваючи на відпочинку за кордоном, сконцентрувавшись на проблемі, яку зараз вирішуєте, ви завжди зможете отримати повноцінні юридичні консультації онлайн. Більш того, ви можете замовити підготовку необхідного вам документу, спрямованого на захист ваших прав та інтересів, або пакета документів для здійснення будь-якої процедури прямо у режимі онлайн. Ви також маєте змогу скласти договір про здійснення представництва ваших інтересів у різних органах з юристом онлайн або договір про надання правової допомоги з адвокатом.

Як бачимо, адвокат або юрист онлайн нічим не відрізняється від співробітників юридичного офісу або адвокатського об'єднання. У той же час отримання юридичних послуг онлайн набагато зручніше для клієнта.

Основні переваги використання послуг онлайн-юриста або адвоката

1. Онлайн-консультація юриста або адвоката − консультація, яка проводиться фахівцем, що має відповідну освіту у сфері права та досвід роботи. Адвокати, які працюють на юридичних порталах, підтверджують свій статус наданням номера свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю, що вказує на їх зарахування до Єдиного реєстру адвокатів України.
2. Консультація за допомогою Інтернету може бути проведена в будь-який зручний для вас час. Цей пункт особливо важливий для тих, хто має ненормований робочий день або плаваючий графік, а також людям, які мають велику кількість побутових та інших турбот (догляд за престарілим родичем, наявність маленьких дітей, велике домашнє господарство). Важливою можливість отримати екстрену консультацію у будь-який час доби є і для людей, що опинилися у складній життєвій ситуації, вирішення якої не можна відкладати (ДТП, крадіжка, злом квартири, нанесення тілесних ушкоджень і т.д.).
3. Консультація юриста онлайн може проводитися будь-яким зручним для вас способом: у режимі особистого спілкування по скайпу, в чаті, за допомогою електронних повідомлень і т.д.
4. Отримати пораду юриста або адвоката онлайн можна незалежно від місця вашого перебування. Ви можете знаходитися як у себе вдома, так і в іншому місті, і, навіть, в іншій країні. Відрядження, відпустки і подорожі ще ніхто не відміняв.
5. Оплата послуг онлайн-юриста або адвоката також не забере у вас багато часу. Ви можете скористатися інтернет-банкінгом, переказами, електронними грошима.

Слід відповідально ставитися до вибору юриста або адвоката, послугами якого ви хочете скористатися у режимі онлайн. Щоб не стати жертвою шахраїв і псевдо-юристів, треба використовувати авторитетні та визнані юридичні ресурси. Це можуть бути офіційні сайти адвокатів, їх об'єднань, юридичних фірм та компаній, центрів надання правової допомоги. Однак найбільш зручним сервісом для підбору необхідного фахівця є юридичний портал.

Портал Lawyer.ua не тільки співпрацює з кваліфікованими юристами і адвокатами з усіх куточків країни, а й створює найбільш зручні і комфортні умови для взаємодії потенційних клієнтів з ними.
Як знайти потрібного юриста або адвоката онлайн за допомогою порталу Lawyer.ua

Для зручності пошуку і полегшення підбору юриста або адвоката онлайн на порталі Lawyer.ua діє пошукова панель, що дозволяє підібрати фахівця за параметрами та критеріями, які відповідають вашим вимогам. До критеріїв відбору відносяться:
1. Спеціалізація. Всі ми знаємо, що універсальних солдатів немає. У медицині виділяють різні напрямки практик − педіатрія, кардіологія, хірургія, онкологія і т.д. В юриспруденції робота юристів здійснюється аналогічно. У деяких галузях права фахівець може бути сильніший, в деяких менш обізнаний, а якимись не займатися зовсім. Залежно від питання, яке вас цікавить, на головній сторінці Lawyer.ua можна обрати категорію юристів, що спеціалізуються на тій галузі права (наприклад, права споживачів або ліцензування), у рамках якої знаходиться ваше питання.
2. Регіон. Підбір фахівця по регіону полегшує завдання у разі виникнення необхідності в особистому представництві адвокатом або юристом ваших інтересів у різних держорганах. Крім того, регіональна приналежність юриста дозволить йому більш глибоко зрозуміти і максимально ефективно допомогти вам у вирішенні питання з урахуванням специфіки організації діяльності підприємств і держорганів, а також органів правосуддя у регіоні.
3. Кваліфікаційний рівень. Використовуючи пошукову панель, ви можете знайти в обраній вами спеціалізації фахівців рівнів «юрист», «адвокат» або «стажер» (молодий фахівець). Цей критерій відбору дуже важливий, адже у вирішенні деяких питань вам може знадобитися виключно атестований адвокат, який має відповідне свідоцтво, а для інших консультацій юриста онлайн достатньо досвіду юридичної діяльності у цілому, тоді як у деяких питаннях може допомогти і стажер. Однак слід враховувати, що від рівня кваліфікації фахівця залежить і рівень оплати його діяльності. Чим вище кваліфікаційний рівень і ширше практичний досвід − тим вище гонорар.
4. Стаж. Якщо ваше питання відноситься до категорії складних питань, які потребують глибокого юридичного аналізу та ґрунтовного досвіду у вирішенні подібних проблем, вам навряд чи захочеться його довіряти випускнику, нехай навіть і провідного юридичного ВУЗу. І, навпаки, якщо питання, у вирішенні якого ви зацікавлені, вимагає всього лише роз'яснення з точки зору закону або складання нескладного договору, допомога юриста або стажера стане більш зручною для вас і у плані часу (невелика зайнятість стажерів), і у плані витрат (менший гонорар).
5. Мова спілкування і володіння навичками перекладу спеціалізованої документації. Цей параметр допоможе вам знайти того кандидата, з яким вам простіше буде спілкуватися рідною мовою. Крім того, ця інформація допоможе вам підібрати фахівця для вирішення питання, у якому крім юридичних знань слід володіти знаннями іноземних мов для ознайомлення з документами на мові оригіналу, міжнародними договорами, ведення переговорів з іноземними партнерами.
6. Завжди онлайн. Для тих, кому потрібна термінова консультація юриста онлайн, юридичний портал надав можливість виведення на екран списку тільки тих адвокатів чи юристів, які не тільки відповідають заданим пошуковим параметрам, але і на даний конкретний момент знаходяться у мережі, у режимі он-лайн, і готові екстрено надати вам допомогу.
7. Конкретний фахівець. На нашому порталі ви можете знайти конкретного юриста або адвоката. База Lawyer.ua містить понад 1300 прізвищ юристів і адвокатів, а також молодих фахівців з усіх куточків України.

Юрист або адвокат онлайн на Lawyer.ua − краща пропозиція на ринку юридичних онлайн-послуг

За відсутності можливості особисто перевірити кваліфікацію юриста або адвоката, який надає послуги онлайн, потенційні клієнти зацікавлені у використанні тільки якісних і перевірених юридичних онлайн-сервісів. Саме цю можливість надає своїм користувачам юридичний портал Lawyer.ua! Адже на нашій платформі працюють тільки професіонали. Наявність спеціальної освіти, а також фіксація номерів дипломів, свідоцтв та посвідчень, які підтверджують кваліфікацію, − обов’язкова умова для реєстрації та здійснення професійної діяльності на нашому порталі.
Перш ніж замовити послуги того чи іншого онлайн-юриста або адвоката на Lawyer.ua, ви отримуєте унікальну можливість попередньо ознайомитися з інформацією про його діяльність (стаж, досвід роботи, кваліфікація, вік, рейтинг на порталі, реальні відгуки клієнтів), особисто поспілкуватися з фахівцем і самостійно з'ясувати всі ваші питання щодо його діяльності.
Спілкування з юристом можливе у чаті (послуга порталу), за допомогою електронних повідомлень, заповнення спеціальної форми, а також іншими доступними для спілкування способами (про процедуру надання юридичних консультацій онлайн, способи взаємодії з юристом/адвокатом, а також про оплату його послуг ви можете дізнатися докладніше з нашого наступного матеріалу).
На Lawyer.ua піклуються про кожного клієнта! Звертайтеся і особисто переконаєтеся в ефективності допомоги юриста онлайн!

ЕКСПЕРТНА ДУМКА