Усім відомо, що вирішення будь-якого важливого питання краще довірити майстру своєї справи. Правова сфера − яскраве тому підтвердження. Тут не можна розраховувати на свій повсякденний побутовий досвід або досвід ділового спілкування. Питання оплати далеко не завжди є перешкодою у використанні послуг юриста. На порталі Lawyer.ua свою професійну діяльність здійснюють юристи та адвокати з усіх куточків країни.Консультація юриста онлайн нічим не відрізняється від консультації на особистому прийомі фахівця.

" />

Юридична консультація онлайн - ефективне вирішення правових проблем у дистанційному режимі

Юридична консультація онлайн - ефективне вирішення правових проблем у дистанційному режимі

Юридична консультація онлайн - ефективне вирішення правових проблем у дистанційному режимі

Усім відомо, що вирішення будь-якого важливого питання краще довірити майстру своєї справи. Правова сфера − яскраве тому підтвердження. Тут не можна розраховувати на свій повсякденний побутовий досвід або досвід ділового спілкування. Юридичні питання вимагають особливого професійного підходу, навичок і знань. Якщо ви дилетант у сфері юриспруденції, то позитивний результат справи, яку ви вирішуєте самостійно, скоріше залежить від рідкісного випадку, ніж є закономірним результатом.
Питання оплати далеко не завжди є перешкодою у використанні послуг юриста. Сума гонорару може варіюватися у залежності від ступеня складності питання, часу, витраченого на його рішення і являє собою всього лише оцінку роботи фахівця. Розв'язати проблему самостійно, як не дивно, у більшості випадків вирішують люди, які не мають під рукою телефону перевіреного адвоката і не мають у своєму розпорядженні часу на його пошуки. Однак вихід з подібних ситуацій все-таки існує, а професійну допомогу у складній ситуації можна отримати віддалено. І у цьому допоможе консультація юриста онлайн. Сучасні технології дозволяють усім бажаючим скористатися послугами фахівця за допомогою мережі Інтернет. Юридична консультація онлайн − не тільки не забере у вас багато часу, дозволить перебувати у комфортній для вас обстановці (вдома, в офісі, на відпочинку), але і допоможе ефективно усунути будь-яку проблему, вирішення якої знаходиться у правовому полі.

Де отримати якісну юридичну консультацію онлайн?

На порталі Lawyer.ua свою професійну діяльність здійснюють юристи та адвокати з усіх куточків країни. Це дуже зручно, адже якщо ви перебуваєте у від'їзді, а проблема юридичного характеру виникла за місцем вашого проживання − в іншому регіоні, то абсолютно очевидно, що вам буде потрібна допомога юриста, який практикує саме у цьому регіоні, а не за місцем вашого фактичного перебування у даний момент.
Юристи та адвокати, які створили робочий акаунт на нашому порталі, мають відповідну вищу освіту та досвід роботи (для здійснення реєстрації юрист обов’язково має вказати номер диплому, свідоцтва та інших підтверджуючих кваліфікаційний рівень юриста або адвоката документів). Структура сайту побудована таким чином, щоб відвідувачеві було зручно здійснювати пошук необхідного фахівця: за спеціалізацією (кримінальне право, цивільне право, реклама, страхування, судова практика, господарське право і т.д.), регіону діяльності (з деталізацією: область - місто - населений пункт), мови спілкування. В інформаційній картці кожного юриста порталу ви знайдете вичерпну інформацію про стаж його роботи, напрямок діяльності, досягнення. Ви також зможете ознайомитися з відгуками клієнтів, які вже зверталися за допомогою до того чи іншого юриста.

Форма юридичної онлайн-консультації

Консультація юриста онлайн нічим не відрізняється від консультації на особистому прийомі фахівця. Вона може бути надана одним із таких способів:
в усному вигляді − за допомогою спілкування у режимі онлайн-конференції, використання Скайпу (за попередньою домовленістю);
у друкованому вигляді − за допомогою отримання короткої або розгорнутої відповіді на ваше юридичне питання на вашу адресу електронної пошти;
в онлайн режимі − за допомогою чату, ICQ або заповнивши відповідну форму (індивідуальне звернення до юриста на порталі).

Отримання юридичної онлайн-консультації на порталі Lawyer.ua

Якщо вам потрібен юрист онлайн (консультація або складання юридичного документа, послуги представництва), наш портал радий запропонувати вам можливість скористатися послугами найкращих юристів і адвокатів України.
Ви можете задати загальне питання юристам порталу або звернутися до конкретного фахівця.
Для того щоб задати питання юристам Lawyer.ua, вам необхідно заповнити форму звернення, розташовану на головній сторінці сайту, вказавши суть вашої проблеми і ваші контактні дані (адреса електронної пошти). У цій формі необхідно також обрати тип вартості, яку ви готові сплатити за надані вам послуги. Консультація юриста онлайн може бути безкоштовною або платною. Слід зазначити, що безкоштовна консультація надається не у розгорнутому вигляді, а носить швидше загальний інформативний характер. Крім того, питання, задані через єдину форму звернення, можуть розглядатися юристами за бажанням. Зрозуміло, що вибір платної консультації є стимулюючим матеріалом у наданні вам якісної юридичної допомоги.
Якщо ви хочете звернутися за консультацією до конкретного юриста або адвоката, який здійснює свою діяльність на порталі, вам слід зайти на сторінку його профілю і заповнити форму індивідуального звернення до фахівця, аналогічну тій, що розташована на головній сторінці сайту. Індивідуальне консультування клієнтів відбувається на платній основі і обговорюється з фахівцем у кожному конкретному випадку окремо. (Більш детальну інформацію про те, як поставити запитання юристу онлайн на порталі Lawyer.ua ви дізнаєтеся з нашого наступного матеріалу).
Підсумовуючи, відзначимо, що шукаючи допомоги професійного юриста і не маючи часу на скрупульозне вивчення його послужного списку, не варто йти ва-банк, довіряючи вирішення важливого для вас юридичного питання людині, у кваліфікації якої ви не впевнені. Lawyer.ua є професійним юридичним порталом, який співпрацює тільки з досвідченими фахівцями у галузі права, кращою рекомендацією яким служать вдячні відгуки клієнтів.
Lawyer.ua − ми раді допомогти кожному!

МНЕНИЯ ЭКСПЕРТОВ