Портал Lawyer.ua є професійним майданчиком, де свою діяльність здійснюють юристи з усіх куточків країни. Кваліфікація фахівців, що бажають працювати на порталі, попередньо піддається глибокому аналізу. Якщо у вас з’явилося юридичне питання, і ви все ще шукаєте відповідного спеціаліста − не витрачайте час даремно, вирішуйте питання вже сьогодні, звернувшись до фахівців порталу Lawyer.ua.

" />

Задати питання юристу онлайн − формула успішного вирішення будь-якого правового питання

Задати питання юристу онлайн − формула успішного вирішення будь-якого правового питання

Задати питання юристу онлайн − формула успішного вирішення будь-якого правового питання

Непередбачувані життєві ситуації, пов'язані з вирішенням тих чи інших правових питань, коли терміново потрібна допомога професіонала, бувають в житті кожного. Часу на пошуки фахівця немає, а відповідь потрібно отримати терміново − тут і зараз. Вам теж це знайомо? Ще десять років тому проблема здавалася нерозв'язною, але зараз усе змінилося. Де б ви не знаходилися, можна легко, скориставшись Інтернетом, задати питання юристу онлайн. Кваліфіковані юристи та адвокати готові надати юридичні послуги дистанційно навіть без особистого спілкування − просто в процесі листування. При цьому консультація юриста онлайн абсолютно нічим не поступається консультації на особистому прийомі в юридичній конторі або офісі. Вона також якісна і надійна, але ще й до того ж зручна і, найважливіше, максимально оперативна.
Де можна задати питання юристу онлайн?
На сьогоднішній день юридичні послуги користуються високим попитом в Інтернеті. Існують різні блоги, професійні портали і сайти, що надають можливість отримати такого роду інформаційні послуги онлайн. Однак приймаючи рішення, яким саме ресурсом вам краще скористатися, слід звернути увагу на кілька важливих умов:

• ресурс повинен мати гарну репутацію;
• він повинен бути профільним (юридичним) і професійним, тільки так він зможе гарантувати якість послуг, що надаються;
• юристи, які здійснюють свою професійну діяльність на тому чи іншому ресурсі, повинні бути професіоналами, що мають відповідне документальне підтвердження рівня своєї кваліфікації (дипломи, сертифікати, атестати, посвідчення);
• ресурс повинен надавати можливість укладення публічного договору оферти про надання послуг з метою гарантії виконання сторонами своїх зобов'язань;
• ресурс повинен містити інформацію про напрямок діяльності і стаж роботи того чи іншого юриста або адвоката, його робочі досягнення.
Портал Lawyer.ua є професійним майданчиком, де свою діяльність здійснюють юристи з усіх куточків країни. Кваліфікація фахівців, що бажають працювати на порталі, попередньо піддається глибокому аналізу. Є обов’язковим надання документів (номер диплома, посвідчення, свідоцтва), що підтверджують право на заняття адвокатською діяльністю, а також документів про наявність юридичної освіти. Крім того, будь-який відвідувач порталу, який скористався послугами того чи іншого юриста, має право залишити відгук про співпрацю. Це мотивує юристів порталу прагнути до максимально якісного надання послуг і підтримки свого професійного авторитету на високому рівні.
Як задати питання юристам онлайн?
Консультації юристів онлайн можна отримати декількома способами. На порталі Lawyer.ua існує два типи таких консультацій.
• Загальна консультація. Для отримання цього виду послуг необхідно заповнити форму звернення, розташовану на головній сторінці сайту. Ваше питання в даному випадку не буде носити індивідуальний характер і буде видно всім юристам і адвокатам, які працюють на порталі. Відповісти на поставлене вами питання може будь-який юрист. Заповнюючи форму, потрібно вказати суть питання, що вас цікавить, свої контактні дані (електронну адресу для зв'язку з вами) і гонорар, який ви готові заплатити за надання розгорнутої відповіді. Відзначимо, що надання безкоштовної консультації можливе, однак такі відповіді носять, як правило, загальний інформативний характер і навряд чи зможуть бути використані для вирішення серйозної проблеми. Відгук на таке звернення є правом, а не обов'язком юристів.
• Індивідуальна консультація. Якщо ви бажаєте отримати консультацію конкретного юриста, що працює на порталі, слід перейти на його сторінку і в формі «задати питання» сформулювати ваше звернення. Заповнення і відправка форми відбувається одночасно з реєстрацією на порталі як Користувача. Договір про надання послуг з обраним вами юристом є публічним (офертою), публікується на сайті і тягне за собою певні юридичні наслідки (додаткові відомості про виконання умов договору і порядок вирішення спорів, пов'язаних з їх невиконанням ви можете дізнатися з Правил користувача). Індивідуальна консультація юриста онлайн здійснюється виключно на платній основі. Вартість послуги обговорюється індивідуально і залежить від складності проблеми, що підлягає аналізу, часу, витраченого на проведення консультації, рівня професійної кваліфікації та досвіду обраного вами фахівця. Така консультація має деталізований характер і включає глибокий аналіз вашого питання.
Форми юридичних онлайн-консультацій
Якщо ви вирішили поставити питання юристам на сайті, заповнивши загальну неперсоніфіковану форму звернення, то така консультація надається коротко у формі листа на вашу електронну адресу, вказану у формі.
Якщо ви обрали індивідуальну онлайн-консультацію юриста, в листуванні з ним ви можете домовитися про будь-який зручний для вас спосіб надання інформації:
• усне спілкування (з використанням Скайпу, мобільного зв'язку та ін.);
• у друкованій формі (розгорнута відповідь висилається на вашу електронну адресу);
• спілкування в чаті (послуга порталу).
Переваги юридичних консультацій онлайн
Треба відзначити, що консультації юристів онлайн мають ряд незаперечних переваг перед консультаціями на особистому прийомі у юриста.

По-перше, для зв'язку з адвокатом або юристом онлайн вам знадобиться лише доступ до мережі Інтернет. Це означає, що задавати питання юристам онлайн можна де б ви не знаходилися (вдома, на відпочинку, на роботі, за містом), з будь-якого пристрою, на якому є підключення до мережі і можливість використання браузера.

По-друге, портал Lawyer.ua надає вам широкий вибір фахівців, які здійснюють свою професійну діяльність у всіх регіонах держави у самих різних напрямках юридичної діяльності. Для підбору кандидата вам потрібно ознайомитися з інформацією про нього, яка вже зібрана, перевірена і розміщена на порталі.

По-третє, портал співпрацює тільки з досвідченими юристами і адвокатами, які мають документальне підтвердження рівня своєї професійної кваліфікації.

По-четверте, портал захищає вас від можливого порушення умов виконання зобов'язань за договором (про надання консультації), визнаючи право укладати договір оферти. Таким чином, ви отримуєте повний захист відповідно до чинного законодавства на випадок невиконання умов договору юристом.

По-п'яте, сплатити послуги юриста буде дуже просто: не виходячи з дому за допомогою інтернет-банкінгу.

Ну і найголовніше − консультація, яка надається в режимі онлайн, не вимагає від вас додаткової витрати часу на пошук юриста, запис на прийом, поїздку в офіс і т.д. Консультація онлайн приваблива тим, що допоможе знайти вихід навіть у екстреній ситуації, що вимагає миттєвого вирішення. Також в режимі онлайн можна замовити складання необхідного документа, аналіз договору та інше (більш детально про надання різних видів юридичних послуг онлайн можна дізнатися з нашого наступного матеріалу).

Якщо у вас з’явилося юридичне питання, і ви все ще шукаєте відповідного спеціаліста − не витрачайте час даремно, вирішуйте питання вже сьогодні, звернувшись до фахівців порталу Lawyer.ua.

Lawyer.ua − завжди на сторожі дотримання ваших прав та інтересів!

ЕКСПЕРТНА ДУМКА