Відбулося засідання присвячене подоланню корупції в земельних відносинах

Відбулося засідання присвячене подоланню корупції в земельних відносинах

На засіданні Національного прес-клубу з аграрних і земельних питань до уваги присутніх було представлено презентацію програми «10 кроків для подолання корупції в земельних відносинах»

Як зазначив начальник Головного управління Державного агентства земельних ресурсів в Київській області Микола Іщук, проблема корупції в земельній сфері є загальнодержавною і потребує винесення для обговорення на широкий загал.

Він також відзначив принципову громадянську позицію жителів і громадських організацій Київської області щодо подолання чиновницької корупції. Саме так, на його думку, українці повинні змушувати представників державної влади діяти законно.

В ході засідання прес-клубу розглянули проблеми ліквідації «корупційних схем» та усунення від виконання обов’язків чиновників, які допускають неправомірні дії. Було роз’яснено, як за допомогою простих кроків Уряд може сприяти роботі землевласників, фермерів та підприємців.

Окремо було зазначено, що корупціїя в земельній сфері на Україні має один з найвищих рівнів серед інших сфер державного управління.

Нагадаємо, перша версія програми «10 кроків для подолання корупції в земельних відносинах» була представлена на засіданні Громадської ради при Державному агентстві земельних ресурсів України і отримала схвальні відгуки. В подальшому документ було допрацьовано з урахуванням експертних зауважень.

 

Джерело: Головне управління Держземагентства у Київській області

Статті