Шановні партнери!

Всеукраїнський рейтинг кращих юристів і адвокатів країни тепер на порталі LAWYER.UA

ЩО ТАКЕ РЕЙТИНГ?

Рейтинг Lawyer.ua - це механізм, що визначає найактивніших фахівців порталу.Результати рейтингу можна відфільтрувати вручну за спеціалізацією та регіонами, задавши необхідні параметри Рейтинг представлений у вигляді таблиць з клікабельними іменами і прізвищами фахівців, що дозволяє клієнту відразу ж потрапити на профіль вподобаного юриста/адвоката і задати йому персональне питання.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

На ваші позиції в рейтингу впливають два показника:

кількість
зароблених
грошей

кількість
вирішених
запитань

Такім чином, ми отримуємо чесний і прозорий список кращих фахівців.
Важливим є те, що позиції в рейтингу оновлюються постійно
і у кожного є шанс його очолити.

За підсумками року лідери рейтингу нагороджуються медалями (золото, срібло, бронза) і сертифікатами Lawyer.ua, які розміщуються в особистому кабінеті фахівця. Градації медалей відповідають відсотковому показнику від загальної кількості фахівців, що беруть участь в рейтингу:
ЗОЛОТОтоп 1 %
СРІБЛОтоп 5 %
БРОНЗАтоп 10 %

НАВІЩО ПОТРІБЕН ВИСОКИЙ РЕЙТИНГ?

Більшість наших клієнтів не приходять на портал до конкретного фахівця і вибирають юриста/адвоката вже на сайті. Рейтинг є наочним показником того, наскільки затребувані ті чи інші фахівці. На порталі працюють понад 2 000 професіоналів з різних куточків України, а тому ваше прізвище на вершині рейтингу значно посилить ваші позиції перед конкурентами. Юристи та адвокати, що увійшли в ТОП "Кращі фахівці місяця", отримують можливість запропонувати свої послуги клієнтам за допомогою наших каналів просування: контекстна реклама, таргетована реклама в соціальних мережах, яка спрямована на тих людей, що потребують правової допомоги. Протягом цілого місяця ваша фотографія буде перебувати на головній сторінці сайту, а в соціальних мережах ми будемо розміщувати пости і замітки з посиланнями на ваш профіль на порталі.

Бажаємо вам досягнення висот і плідної роботи на Lawyer.ua!